TADY VARY

TADY VARY v kině Čas

Ve dnech 3.-11. července 2020 promítneme 16 filmů v rámci unikátní přehlídky, kterou připravil organizační tým MFF Karlovy Vary.

Ve chvíli, kdy bylo definitivně rozhodnuto, že 55. ročník MFF Karlovy Vary proběhne s ohledem na opatření vlády souvisejícími s šířením koronaviru až v roce 2021, mělo programové oddělení MFF KV již vybranou řadu zajímavých titulů do festivalového programu. Vznikla tedy myšlenka rozšířit tradiční pofestivalovou přehlídku Vary ve vašem kině a nabídnout ji jako ucelený programový blok v termínu, kdy měl původně probíhat letošní ročník karlovarského festivalu, tedy 3.-11.7.2020.

TADY VARY program

Pokračovat na program »

Program

PROGRAM

Abecední program filmů nabízí více informací o jednotlivých titulech, včetně popisů, ukázek a možnosti zakoupení elektronické eVstupenky či rezervaci vstupenky online.

Rezervované vstupenky jsou k vyzvednutí na pokladně kina.

Pokračovat na program »

Vstupenky

VSTUPENKY

Kino Čas umožňuje zakoupení elektronických eVstupenek či rezervaci vstupenek online (k vyzvednutí na pokladně kina).

Zde naleznete program jednotlivých představení, řazený podle dat.

Pokračovat na vstupenky »

V síti

V SÍTI (15+)
V SÍTI: ZA ŠKOLOU (12+)

3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní a 2458 sexuálních predátorů. Radikální experiment otevírá tabuizované téma zneužívání dětí na internetu. Dokumentární film Barbory Chalupové a Víta Klusáka vypráví strhující drama tří hrdinek alias „dvanáctiletých dívek“, pro které se účast na experimentu, od castingu až po osobní schůzky s predátory pod dozorem ochranky, stává zásadní životní zkušeností.

Film je uváděn ve dvou verzích - V SÍTI (přístupné od 15-ti let, délka 90 minut) a ve speciální sestříhané podobě V SÍTI: ZA ŠKOLOU (pro diváky starší 12-ti let, délka 64 minut).

Více a vstupenky »

Pokladna

POKLADNA

Pokladna kina je otevřena každý promítací den hodinu před prvním představením dne.
Telefon: 721 095 095

Upřednostňujeme platbu vstupenek platební kartou či nákup online.

Kino naleznete na pěší zóně v centru Karlových Varů, na adrese T. G. Masaryka 3, 360 01 Karlovy Vary.

Mapa

Riverdance